Praėjusį penktadienį, gruodžio 13 d., dešimt gimnazijos moksleivių vykome kartu su mus lydėjusia direktorės pavaduotoja ugdymui Laimute Agrafina Eglinskiene į Klaipėdos koncertų salę stebėti šokio ir gyvos violončelių muzikos spektaklio „Bolero – extended“. Spektaklyje pasirodė A.Šeiko šokio teatro šokėjai ir Klaipėdos violončelių oktetas. Tai mums paliko didžiulį įspūdį – visą spektaklį stebėjome užgniaužę kvapą.

Vakaras neprailgo stebint talentingus atlikėjus, kurie puikiai perteikė emocijas šokiu ir gyva muzika. Už šią galimybę išvysti talentingus atlikėjus dėkojame Klaipėdos miesto Rotary klubui „Aditė“, jau nuo 2005 metų kviečiančiam gerai besimokančius, savanorystės projektuose dalyvaujančius, pilietiškus, kūrybiškus gimnazijų mokinius stebėti aukšto meninio lygio renginius.  Tikimės, jog ir kitiems mokiniams galimybė stebėti tokius renginius taps paskata ne tik gerai mokytis, bet ir aktyviai dalyvauti gimnazijos veikloje.

Germanas Urbonavičius