2020 m. vasario 18 dieną IV B klasės gimnazistai Peteraitis Lukas ir Olberkis Audrius drauge su ekonomikos mokytoja metodininke Gražina Kazlauskiene, asmeniškai gavę pakvietimą, vyko į Vilnių – į JA Lietuvos ir ISM ekonomikos ir vadybos universiteto organizuotą konferenciją EFEKT 2020.

8 akademinių valandų trukmės ekonominė, finansinė, verslumo ir karjeros ugdymo konferencija tiek mokiniams, tiek mokytojai paliko neišdildomų įspūdžių – žavėjo puikiai parinkta programa, kuri buvo šiomis dienomis ypač aktuali įvairaus amžiaus žmonėms: išgirdome apie tarptautines politikos aktualijas, asmeninius finansus (pensiją ir taupymą), net bene labiausiai gąsdinančio Koronos viruso šiuo metu pasekmes pasaulio ekonomikai. Buvo džiugu susitikti su daug žymių puikių žmonių: Linu Kojala, Arnoldu Pranckevičiumi, Birute Ruplyte. Gera, kai atostogų metu spėjome ne tik pailsėti, bet ir "pasikrauti" motyvacijos bei žinių bagažą. Konferencija paliko daug puikių neišdildomų įspūdžių. Dėkojame organizatoriams ir mokytojai Gražinai Kazlauskienei!