Atsižvelgdama į šalyje susiklosčiusią situaciją bei ŠMSM nurodymus, gimnazija rengiasi  nuotoliniam mokymui (si) nuo kovo 30 d. Svarstome visas galimybes ugdymo procesą organizuoti nuotoliniu būdu, kad tinkamai jam pasiruoštume, todėl jūsų prašome:

1. Užtikrinti mokiniams galimybę naudotis interneto prieiga ir IKT priemonėmis namuose nuotoliniam mokymuisi.
  2. Palaikyti ryšį su klasių vadovais.
  3. Kovo 27 d. gimnazijos svetainėje (www.pirmojigimnazija.lt) ir TAMO dienyne susipažinkite su nuotolinio mokymo organizavimu gimnazijoje.

Mokinių atostogų metu prašome užtikrinti, kad mokinai laikytųsi visų šiam laikotarpiui nustatytų prevencinių rekomendacijų dėl koronaviruso.

Informaciją nuolatos atnaujinsime.Išlikime sveiki! Saugokime save ir aplinkinius.

Gimnazijos administracija