3 kl. sukurtas filmukas abiturientams

Balsavimai už gražiausiai papuoštą automobilį.  Laimėjo 4 c klasė

Padėka mokytojams --- filmukas.

Daugiau fotografijų ir informacijos :

Abiturientų paliekamas testamentas

10 dalykų, kuriuos 75-a laida palieka kitoms Šilutės pirmosios gimnazijos laidoms:

• Šaltus radiatorius žiemos metu;
  • Visad pradingstančias budėtojų korteles bei budėjimo postus. Tai atsakingas darbas;
  • Vaiduoklį, kurio vardas Vandens aparatas. Jis pasirodo retai ir trumpam;
  • Nuo mūsų laidos mokslo metų likusį spausdinimo bei tualetinį popierių;
  • Paliekame atlikti visus namų darbus, kurių neatlikome per paskutiniuosius metus.
  • Paliekame pareigą kitais metais paskutinį skambutį švęsti dvigubai linksmiau ir energingiau. Jo metu prisiminti mus.
  • Mūsų pozityvumas Jūsų lauks mokyklos kieme, aktų bei sporto salėje, valgykloje, bibliotekoje, mokytojų akyse ir kiekviename mokyklos suole.
  • Paliekame atsakomybę tausoti ir puoselėti gimnaziją, mėgautis valgyklos kepsniais, grikiais ir bulvių koše.
  • Dovanojame drąsą – siekti tikslų, reikšti savo mintis ir didžiuotis esant Šilutės pirmosios gimnazijos mokiniu.
  • Svarbiausia mokyklos bendruomenės pareiga – prisiminti mus, 75-os laidos gimnazistus, kuriems neteko pasakyti savo paskutinių atsisveikinimo žodžių Jums. Todėl paliekame Jums savo prisiminimą, gimnazijoje kabančias nuotraukas, piešinius ir laimėjimus.

2020 m.

Gegužės 21 d.

10.00 val. – IV klasių seniūnams išsiunčiamas informacinis laiškas.

16.00 val. – III klasių mokiniai iki 16.00 val. laiškų dėžes padeda IV klasių vadovų kabinetuose.

Abiturientai atlieka jiems skirtą užduotį: puošia automobilį ir jį nufotografuoja.

Gegužės 22 d.

10.00 val. – abiturientai siunčia papuoštų automobilių nuotraukas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Nuo 10.00 val. – abiturientai gimnazijos Facebook puslapyje peržiūri Jiems skirtą filmuką.

Nuo 10.00 iki 13.00 val. – kiekvienas (individualiai) abiturientas pasiima jam skirtą laišką, kurį parašė III klasių gimnazistai. Laiškų dėžes rasite klasių vadovų kabinetuose.

Nuo 11.00 iki 20.00 val. – visa gimnazijos bendruomenė gimnazijos Facebook puslapyje balsuoja už labiausiai patikusią abiturientų nuotrauką.

Iki 15.00 val. – abiturientai atsako į gimnazijos direktorės laišką.

21.00 val. - gimnazijos Facebook puslapyje skelbiama nuotrauka, už kurią balsavo daugiausiai žmonių.

Gegužės 25 d.

12 val. direktorė apdovanoja nugalėtojus.