Paieška

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30
Lyderių laikas

Profesinis veiklinimas – svarbi ugdymo karjerai dalis, reali galimybė visapusiškai  ir nuosekliai gilintis į  būsimos profesijos ypatumus, bendrauti su profesionalais,  gerai išmanančiais savo darbą ir "išsigryninti" asmeninius profesinius ketinimus.

 

Šiuo metu išskirtinę  galimybę turi Šilutės pirmosios gimnazijos mokiniai, kurie savo ateitį sieja su biomedicinos mokslų srities studijomis. Gimnazijos bendradarbiavimo sutartis  su Všį ,,Šilutės ligoninė“, vyr. gydytojo D. Steponkaus  patirtis, noras padėti jaunam žmogui  ir gimnazistų poreikis apgalvotai ruoštis studijoms subrandino ,,Jaunojo mediko“ mokyklos idėją. Rugsėjo 30d. gimnazistai rinkosi į pirmą  užsiėmimą ,,Mediko profesija. Mitai ir tikrovė“, jį vedė D.Steponkus.  Spalio 14d. apskrito stalo diskusijoje ieškojome atsakymų į  klausimus – kodėl verta rinktis mediko profesiją, kaip priimti teisingą sprendimą, kai abejojame, kokie mediko darbo privalumai ir sunkumai, aptarėme savanoriavimo galimybes.  Gimnazistai sulaukė vertingų mediko- profesionalo  patarimų, padrąsinimo  ir netikėtų  įžvalgų apie profesinį  atitikimą mediko profesijai. Spalio 20 ir 21 dienomis gimnazistų laukia pirmas praktinis išbandymas – keletą valandų jie praleis įvairiuose ligoninės skyriuose, pagal galimybes bendraus su atskirų sričių medikais, atliks nesudėtingas užduotis, stebės chirurgų darbą.

Pirmuosius užsiėmimus ,,Jaunojo mediko“ mokykloje gimnazistai vertina kaip stiprią motyvuojančią  priemonę.  Juos džiugina tai, jog yra skatinami savo apsisprendimus argumentuoti ir pagrįsti, išsakyti savo lūkesčius, baimes ir abejones. Gimnazistams patinka vyr. gydytojo D.Steponkaus atvirumas, bendravimo stilius ir bendra  atmosfera.

Jaunojo mediko mokykla yra atvira ir kitų gimnazijų vyresniųjų klasių mokiniams, kviečiame bendradarbiauti, teikti pasiūlymus ir motyvuotai ruoštis biomedicinos mokslų srities studijoms.

 

Gimnazijos karjeros koordinatorė Renata Petrenkienė