Paieška

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30
Lyderių laikas

,,Jaunojo mediko“ mokykla – viena iš intensyvaus profesinio veiklinimo formų ugdymo karjerai srityje susilaukia vis didesnio mokinių ir visuomenės susidomėjimo. Šiais mokslo metais jau įvyko du užsiėmimai, juose dalyvavo 19 mokinių iš Šilutės pirmosios gimnazijos ir Kintų vidurinės mokyklos.

Pirmąjį užsiėmimą pagal tradiciją veda Šilutės centrinės ligoninės vyr.gydytojas Darius Steponkus. Išsiaiškinome gimnazistų lūkesčius, tikslus ir galimybes jų įgyvendinimui; aptarėme praėjusių metų nuveiktus darbus ir suplanavome ,,Jaunojo mediko“ mokyklos veiklą šiems metams. Džiugu, jog būsimieji medikai turės galimybę ne tik bendrauti su įvairių sričių medikais, stebėti jų darbą, bet patys mokysis suteikti pirmąją pagalbą, įgis slaugos pradžiamokslio pagrindus.

Antras užsiėmimas buvo skirtas teoriniams dalykams – reikalavimams, kuriuos turėtų žinoti būsimas biomedicinos srities studentas, ir praktinei studijų pusei, kuria dalijosi  Marius Bartkus - Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (Kauno medicinos universiteto) absolventas, dabar dirbantis ligoninės audito skyriaus vadovu, nuoširdžiai palaikantis ir matantis ,,Jaunojo mediko“ mokyklos veiklos prasmę.

Dabar mokiniai su nekantrumu laukia pirmojo rimto savęs išbandymo per rudens atostogas – chirurgų praktinio darbo stebėsenos operacinėse.

Renata Petrenkienė, gimnazijos karjeros koordinatorė