Paieška

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30
Lyderių laikas

Gruodžio mėnesį Mokinių karjeros centras gimnazistams organizavo keletą užsiėmimų, kurie leido mokiniams  pasitikrinti savo  individualaus ugdymo plano  tikslingumą, susipažinti su siūlomomis studijų programomis Lietuvoje ir užsienyje, pabendrauti su studentais.

Gruodžio 6 dieną atskirų  klasių abiturientai susitiko su  buvusia gimnazijos abituriente Raminta Tarozaite, Vytauto Didžiojo universiteto anglų kalbos filologijos fakulteto 3 kurso studente. Raminta dvyliktokams atskleidė savo pačios  atrastą sėkmingo mokymosi paslaptį: ,,kuo daugiau, tuo geriau“. Raminta pateikė svarių pavyzdžių iš gimnazijos metų ir  studijų universitete. Jeigu susidomėjote – ieškokite Ramintos gimnazijoje, ji keletą savaičių nuo sausio 7dienos  praktikuosis pagal savo studijų programą.

Ketvirtų klasių abiturientams, kurie mokosi pagal Lietuvos Junior Achivement programą (mokytoja Galina Raicevičienė), buvo organizuota integruota karjeros planavimo ir ekonomikos pamoka Swedbanke. Pamoką vedė banko valdytojas Martynas Valaitis.

Buvusi abiturientė Viktorija, Glasgow universiteto aplinkos apsaugos 1 kurso studentė, dalyvavo ugdymo karjerai pamokose 2 ir 4 klasėse, dalijosi savo asmenine patirtimi - kokiais kriterijais vadovavosi rinkdamasi dalykus  individualiam mokymosi planui 3- iai klasei ir kaip apsisprendė dėl studijų; individualiai kalbėjosi su tais, kurie studijas aukštojoje mokykloje planuoja susieti su aplinkosauga.

Trečių klasių gimnazistai pareiškė norą daugiau sužinoti apie studijas užsienyje. Tuo tikslu gimnazijoje lankėsi organizacijos ,,Kastu International“  atstovė Viktorija, kuri mokiniams pristatė reikalingiausią informaciją apie galimybes studijuoti Danijoje, Anglijoje, Švedijoje, Škotijoje ir Nyderlanduose, supažindino su aukštųjų mokyklų siūlomomis programomis, stojimo proceso etapais ir reikalavimais.

4b klasės gimnazistų susitikimas su Mariumi Bartkumi, savivaldybės visuomenės sveikatos administratoriumi, buvusiu abiturientu, buvo  informatyvus planuojantiems  biomedicinos studijas Lietuvos sveikatos universitete. Puikus pašnekovas ,,užbūrė“ dvyliktokus medicinos studijomis, intriguojančiomis istorijomis apie tuometinio Kauno medicinos universiteto paslaptinguosius rūsius ir išskirtinį muziejų. Pasiūlymą organizuoti  kelionę  į medicinos  universitetą Kaune abiturientai priėmė neslėpdami džiugesio.

Gabiems mokiniams gimnazijos dovanota kelionė  į Vilniaus universitetą - susitikimas su filosofijos fakulteto dekanu Kęstučiu Dubniku, prodekanės  Nijolės Radavičienės paskaita apie studijas, naujoves ir išsilavinimą plačiąja prasme privertė gimnazistus susimąstyti apie save, planuojamas studijas, Vilniaus universiteto privalumus. Dėkojame Vilniaus universiteto filosofijos fakultetui ir  vizitą koordinavusiems žmonėms- Jovitai ir prodekanei Vidai Jakutienei už dėmesį ir laiką, skirtą mums.

Gruodžio mėnesį gimnazijoje vykdytas ugdymo karjerai poreikių tyrimas įvairiose 1-4 klasėse.  Dėkoju informatikos mokytojams Dianai ir Alvydui už geranorišką pagalbą ir 293 mokiniams, kurių išsakytos mintys padės tikslingiau planuoti Mokinių karjeros centro darbą 2013 metais.

 

Mokinių karjeros centro vadovė,

karjeros koordinatorė Renata Petrenkienė