Paieška

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30
Lyderių laikas


 Projekte „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas, ir plėtra bendrajame lavinime, ir profesiniame mokyme" akcentuojama, jog sėkmingam karjeros keliui mokinys pradeda ruoštis mokykloje. Čia jis ,,turi išmokti konstruktyviai žvelgti į ateitį: sistemingai kaupti žinias, lavinti gebėjimus, ugdytis kompetencijas, padėsiančias rinktis studijų kryptį, profesinę veiklą".

Grupė gimnazistų, kurie rimtai galvoja apie mediko profesiją, aktyviai įsijungė į profesinį  veiklinimą - apsilankė Lietuvos sveikatos mokslų universitete, susitiko su studentais ir jau  baigusiais studijas žmonėmis, šiuo metu analizuoja ir lygina biomedicinos studijas Vilniaus universitete ir Lietuvos sveikatos mokslų universitete.  Į mokinių norą iš arčiau susipažinti su gydytojo profesija bei jo  kasdienybe geranoriškai atsiliepė Šilutės  ligoninės vyriausias gydytojas Darius Steponkus. Gimnazistai jau susipažino su ligoninės struktūra, jos skyriais, lankėsi kraujo tyrimo laboratorijoje, stebėjo darbą priėmimo ir reanimacijos skyriuose.

 Kovo 29 dieną vienuolika mokinių iš 11-12 klasių  įvairiuose ligoninės  skyriuose stebėjo darbą, bendravo su čia dirbančiais žmonėmis. Kristinai, Evelinai, Deividui ir Denui  ypač pasisekė - jie dalyvavo operacijoje ir šiek tiek pasijuto tikrais chirurgais... O kas slepiasi po chirurgų kaukėmis nuotraukoje?

 

Džiaugiuosi gimnazistų ieškojimais, dėkoju ligoninės vyr.gydytojui Dariui Steponkui už pagalbą.

Šilutės pirmosios gimnazijos karjeros centro vadovė Renata Petrenkienė