Paieška

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30
Lyderių laikas
Balandžio 24 d. Pasieniečių mokykla atvers duris jaunimui besidominčiam pasieniečio profesija

Balandžio 24-ąją, trečiadienį, 10 val., Pasieniečių mokykla Medininkuose kviečia ir laukia jaunuolių, besidominčių pasieniečio profesija. Mokykloje Atvirų durų dienos renginiai vyksta kasmet.

 

 

Anksčiau atvykę jaunuoliai mokyklos rikiuotės aikštėje galės stebėti mokykloje besimokančių kursantų rikiuotės užsiėmimą.

 

Oficialus renginio atidarymas mokyklos  amfiteatrinėje auditorijoje prasidės 10 val. Čia mokyklos vadovai sveikins susirinkusių jaunuolių būrį. Besidomintiems bus pristatoma pasieniečio profesija ir bendri priėmimo į mokyklą, atrankos reikalavimai.

 


Vėliau visi pasieniečių svečiai mokyklos sporto salėje galės pasižiūrėti kursantų atliekamų kovinės savigynos pratimų, bokso ir kikbokso elementų. Taip pat specialistai papasakos apie fizinio pasirengimo įskaitos reikalavimus ir parodys kaip teisingai atlikti pratimus.

 


Rikiuotės aikštėje pasieniečių svečiai galės susipažinti su tarnyboje naudojama ginkluote, technika ir įranga, transporto priemonėmis. Moksleiviai galės apžiūrėti ir pačiupinėti ginklus, pasėdėti už keturračio vairo.
Kinologai su tarnybiniais šunimis parodys pažintinę programą. Čia susirinkusiems kinologai pasakos apie kinologų darbą, kokie yra svarbūs tarnybiniai šunys saugant Lietuvos Respublikos valstybės sieną. Taip pat kinologai pademonstruos tarnybinių šunų bendras paklusnumo komandas. Svečiai galės pamatyti, kad šuo gali būti ne tik draugas, bet ir dirbti labai svarbų darbą, saugant valstybės sieną, sulaikant nusikaltėlius ir pažeidėjus.

 

Renginio metu visiems pasieniečių svečiams koncertuos Vidaus reikalų ministerijos reprezentacinis pučiamųjų orkestras. Besiklausant koncerto bus galima pasivaišinti pasienietiška koše ir arbata.

 

Rikiuotės aikštėje prie informacinių stendų visi Atvirų durų dienos lankytojai – abiturientai, vyresniųjų klasių moksleiviai ir juos lydintys šeimos nariai – galės domėtis priėmimo sąlygomis, kursantų aprūpinimo ir išlaikymo sąlygomis, suteikiamomis socialinėmis garantijomis, atranka į mokyklą, kursantų laisvalaikiu, visuomenine ir sportine veikla. Į visus šiuos ir kitus rūpimus klausimus lankytojai gaus atsakymus.

 

Vėliau visi norintys galės pasivaikščioti po mokyklą: aplankyti mokyklos bendrabučius, auditorijas, Pasieniečių muziejų, sporto sales ir tirus.

 Panašūs renginiai vyksta ir pasieniečių užkardose. Tai išties naudinga ir suteikia besidomintiems daug reikalingos informacijos apie mokyklą, padeda apsispręsti, o linksmi jaunuolių veidai įkvepia kuo rimčiau kibti į mokslus ir greičiau papildyti pareigūnų gretas. Be to, tai puiki proga susipažinti su vieta, kurioje planuoja mokytis.

Daugiau informacijos.