Paieška

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30
Lyderių laikas

Penktadienio rytas lapkričio 22d. Šilutės pirmojoje gimnazijoje prasidėjo neįprastai. Į susitikimus su baigiamųjų klasių gimnazistais skubėjo būrys žmonių: Asta Balodienė -  DNB Šilutės skyriaus  valdytoja,  Antanas Čepys -  AB ,,Nemuno deltos projektai“ direktoriaus pavaduotojas,  Jūratė Jokubaitienė  -  Šilutės AB ,,Biofuture“  personalo vadybininkė, Petras Skutulas -  laikraščio ,,Pamarys“ redaktorius, Darius Steponkus – VšĮ  ,,Šilutės ligoninė“ vyriausias gydytojas.

Jie dalyvavo ,,Karjeros valandoje“ ir dalijosi patirtimi bei ieškojimais, renkantis studijų programą, profesiją, papasakojo apie tai, kas yra jų darbo kasdiena, atsakė į gimnazistų klausimus... Mokiniams pamoka neprailgo – įdomūs pašnekovai ne vieną gimnazistą paskatino giliau susimąstyti apie save, svajones  ir pastangas, kad jos taptų tikrove.

Po pamokos svečiai prie kavos puodelio pasidžiaugė, jog turėjo galimybę jaunimui papasakoti apie įvairius, dažnai nepastebimus savo srities profesinius aspektus. Jie neabejoja, jog  dalykiniai susitikimai,  profesinis veiklinimas, kuris jau įsibėgėja Šilutės ligoninėje ir laikraščio redakcijoje ,,Pamarys“,  yra naudingi planuojant savo studijas, arčiau susipažįstant su profesija ir  galvojant apie karjeros galimybes. Dėkojame svečiams už laiką, padovanotą gimnazistams ,,Karjeros valandoje“, pasiūlymus ir idėjas.

 

Šilutės pirmosios gimnazijos karjeros koordinatorės

Daiva Jakienė ir  Renata Petrenkienė