Paieška

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35
8. 14.45 - 15.30
Lyderių laikas

Justo mamos Loretos Noreikienės iniciatyva gruodžio 12 išvykome į Saugų vaikų globos namus. Kalėdinių švenčių proga nusprendėme, kad nesikeisime tarpusavyje dovanomis, bet už tuos pinigus nupirksime dovanėlę mažiesiems vaikų namų gyventojams. Kiekvienas prisidėjome prie šio mažo stebuklo ir tuo labai džiaugiamės. Idėjai pritarė ir technologijų mokytoja N. Titienė ir gimnazistės R. Daugalaitė, Ž. Miliūtė, L. Girskytė, R. Belevičiūtė, O. Budraitytė, E. Vladičkaitė.
Mūsų mintys apie dovanotą šventę vaikams:

 „Ir jei vakar kažkam praskaidrinome dieną, tada labai puiku. Nes tie vaikai iš dalies pakeitė mano požiūrį į gyvenimą. Supratau, kad mano gyvenimas yra nuostabus, nes aš turiu viską, ko žmogui reikia.“
„Mums reikia vertinti visa, kas supa mus.“
„Supratau, jei žmogus sugeba gyventi pilnavertį gyvenimą be tėvų, tai aš galiu viską.“
„Diena buvo kažkuo džiugi ir liūdna...“
„Smagu ką nors nustebinti ir pradžiuginti švenčių metu.“
„Advento laikotarpiu kiekviena diena pasidaro prasmingesnė.“
„Jaučiausi keistai, nes mažus vaikus myliu, ten būnant skaudėjo širdį ir labai sugraudino.“
„Ten jaučiau šilumą, ramybę, draugiškumą, nuoširdumą.“
„Reikia mokėti dalintis, būti nuoširdiems su kitais ir su pačiu savimi.“
„Svarbiausia, kad pačių širdyje gimtų šiltas jausmas.“
„Gerumo ir susitaikymo laikotarpis.“
„Dideli dalykai prasideda nuo mažų. Jaučiuosi atlikusi gerą darbą. Visi augame savo vidumi.“
Informavo 4e klasė (klasės vadovė L.Toliušienė)