Gimnazija ieško anglų kalbos mokytojo ir matematikos mokytojo.

 

Sveikiname rajono informatikos olimpiados laimėtojus - B.Ranauską (II vieta) ir K.Pupšį (I vieta). Vaikinus ruošė informatikos mokytojas A.Ežerinskis. 

Sveikiname ir labai džiaugiamės rajono anglų kalbos olimpiados laimėtojais - G.Gužauskaite (I vieta) ir B.Ranausku (II vieta). Gimnazistams ruoštis padėjo anglų kalbos mokytojos N.Mulerova ir K.Sodonienė. Linkime sėkmės G.Gužauskaitei, vyksiančiai į respublikinę anglų kalbos olimpiadą. 

Rajono chemijos olimpiados I vietos laimėtojos: R.Mikužytė, S.Bendžiūtė, K.Kunickaitė. Merginas skatino ir padėjo pasiruošti chemijos mokytoja D.Jokšienė. Sveikiname!  

Sveikiname rajono mokinių biologijos olimpiados prizinių vietų laimėtojus ir jų mokytojas - L.Radionovą (III vieta), G.Gužauskaitę (II vieta), U.Rupšytę (II vieta) ir D.Strazdauskienę bei V.Vilčiauskienę!

 

Šią savaitę:                                                                                                                               

2019 m. gegužės 13 - 17 d.                                                                                                                       

Budinti klasė – IIIb  klasės vadovas (ė) – Vaida Galinskienė

 

  Sav.

Renginiai pagal gimnazijos veiklos planą

I.

● Radijo laida 8.55 val.

●Mokinių savivaldos posėdis po 3 pamokų 119 kabinete.

●Klasių seniūnų pasitarimas po 4 pamokų 119 kabinete.

●Direkcinės tarybos pasitarimas dėl VU dėstytojų paskaitų, vidaus įsivertinimo 10.00 val. direktorės kabinete.

II.

● Padėkos pertrauka po 3 pamokų direktorės kabinete. Dalyvauja konkurso „Sidabro vainikėlis“ laimėtojai ir mokytoja Nijolė Titienė.

●Luko Ivanovo dailės darbų pristatymas po 4 pamokų gimnazijos bibliotekoje.

●Tarptautinio mainų projekto „Lietuva – Vokietija“ dalyvių pasitarimas po 3 pamokų 219 kabinete.

III.

 

●Lietuvos kūno kultūros ženklo programos testas per 2-6 pamokas.

●Gimnazijos teatro grupės spektaklis pagal Juozo Grušo pjesę „Meilė, džiazas ir velnias“ per 6, 7 pamokas aktų salėje.

●Direkcinės tarybos pasitarimas dėl bendradarbiavimo jubiliejaus su Halepageno gimnazija po 4 pamokų direktorės kabinete. Laukiame pasiūlymų.

IV.

 

● Vilniaus universiteto dėstytojų paskaitos pagal atskirą grafiką.

●Lytiškumo paskaitos: Ia, Ib kl. per 5 pamoką 217 kabinete; Ic kl. per 6 pamoką 217 kabinete.

● Direkcinės tarybos pasitarimas 14.30 val. direktorės kab. (kviečiame mokinius ir mokytojus, kurie turi pasiūlymų ...).

* Tarptautinių mainų dalyvių išvyka į Vilnių (MO muziejus, Valstybės pažinimo centras, Simfoninio orkestro koncertas)

V.

●Psichologo paskaita Žalingų įpročių poveikis sveikatai“ Iabc, IIabc kl. per 3 pamoką aktų salėje.

●Psichologo paskaitos „Komandinis darbas“: Ic kl. per 5 pamoką 217 kabinete; IIa kl. per 6 pamoką 217 kabinete. 

● Direkcinės tarybos pasitarimas dėl bendradarbiavimo jubiliejaus su Halepageno gimnazija 9.00 val. direktorės kabinete.

●Bendras kavos (arbatos) stalas po 3 pamokų mokytojų kambaryje.

*13.00 Tarptautinių mainų programos dalyvius sveikina pavaduotoja L.A.Eglinskienė (aktų salėje). 

Šilutės pirmosios ir Buxstehudės Halepagheno gimnazijų bendradarbiavimo jubiliejiniai renginiai vyks 2019 m. gegužės 23 d.:

  • 15.00 gimnazijos aktų salėje;
  • 18.00 val. H. Šojaus konferencijų centre.

 

 

ŠILUTĖS PIRMOSIOS GIMNAZIJOS

2019 M. GEGUŽĖS MĖNESIO DARBO PLANAS

 

Eil.Nr.

Veiklos

Data

Atsakingi

I.

Renginiai, konkursai, susitikimai ir kt.

   

1.       

Susitikimas su Joanitų ordino atstovais dėl stipendijų abiturientams

2 d.

Laima Spirgienė

2.       

Srautinė kalbėjimo pamoka „Mokinys mokiniui“ I klasių mokiniams

3 d.

Lina Liepinienė

3.       

Srautinė kalbėjimo pamoka „Mokinys mokiniui“ III klasių mokiniams

8 d.

Lina Liepinienė

4.       

Vilniaus universiteto dėstytojų paskaitos

9 d.

Daiva Jakienė

5.       

Bendradarbiavimo su Halepageno gimnazija jubiliejinis renginys

23 d.

Jolita Ežerinskė,

Alvydas Ežerinskis

6.       

Paskutinis skambutis

23 d.

Daiva Jakienė

IV klasių vadovai

7.       

Miesto šventė

25 d.

Daiva Jakienė

Klasių vadovai

8.       

I kl. – spartakiada.

II kl. – pažintis su savo kraštu.

III kl. – žmogaus sauga.

30 d.

Administracija

9.       

Metų apdovanojimai

30 d.

Daiva Jakienė,

mokinių savivalda

II.

Pasitarimai, susirinkimai, posėdžiai

 

 

1.

Mokytojų tarybos posėdis dėl vidurinio ugdymo programos baigimo ir leidimo laikyti pasirinktus brandos egzaminus

22 d.

Laima Spirgienė

2.

2019–2020 m. m. ugdymo plano svarstymas,  pasiūlymų teikimas

26 d.

Administracija

3.

II klasių vadovų pasitarimas dėl mokinių ugdymo(si) rezultatų ir tolesnės veiklos

3 d.

Laimutė Eglinskienė

4.

Gerovės komisijos posėdis

9, 16, 23, 30 d.

Daiva Jakienė,

Daiva Peštenienė

5.

Mokinių savivaldos susirinkimai

6, 13, 20, 27  d.

Daiva Jakienė,

6.

Klasių seniūnų tarybos susirinkimai

6, 13, 20, 27  d.

Daiva Jakienė, klasių vadovai, seniūnai

,III.

Ugdymo proceso stebėsena

 

 

  1.  

Anglų kalbos valstybinio brandos egzamino klausymo, skaitymo ir rašymo dalys

11 d.

Laimutė Eglinskienė

  1.  

PUPP lietuvių kalbos ir literatūros (raštu) I dalis

24 d.

Laimutė Eglinskienė

  1.  

PUPP lietuvių kalbos ir literatūros (raštu) II dalis

27 d.

Laimutė Eglinskienė

  1.  

Chemijos valstybinis brandos egzaminas

28 d.

Laimutė Eglinskienė

  1.  

Informacinių technologijų valstybinis brandos egzaminas

30 d.

Laimutė Eglinskienė

  1.  

Projektinių darbų pristatymas III kl.

29 d.

Laimutė Eglinskienė, Regina Zapustaitė

  1.  

Atviros pamokos

Visą mėn.

Administracija, metodinė taryba

  1.  

I-IV kl. pamokų stebėsena pagal vidaus įsivertinimo uždavinius

Visą mėn.

Administracija

  1.  

Neformalaus ugdymo veiklos stebėsena

Visą mėn.

Daiva Jakienė

  1.  

Individualios konsultacijos II kl. mokiniams dėl individualių ugdymo(si) planų

Visą mėn.

Diana Rumšienė, klasių vadovai, Daiva Jakienė

  1.  

I-IV kl. mok.  praleistų pamokų  pateisinimas E – dienyne.

Iki 10 d.

Klasių vadovai

  1.  

I-IV kl. pamokų lankomumo suvestinių analizė.

Iki 15 d.

Daiva Peštenienė

  1.  

Kontrolinių darbų grafikas

Iki 20 d.

Laimutė Eglinskienė

Login

Prisijungimo forma:

Prisiminti mane
 

Šilutės pirmoji gimnazija - VU Partnerė

Lyderių laikas