Gimnazija ieško anglų kalbos mokytojo ir matematikos mokytojo.

Šią savaitę:                                                                                                                              

2020 m. sausio 20-24 d.                                                                            

Budinti klasė – IIc,  klasės vadovas (ė) – Algirdas Grišius 

                             

  Sav.diena

Renginiai pagal gimnazijos veiklos planą

I.

· Mokinių savivaldos pasitarimas po 3 pamokų 109 kabinete.

· Direkcinės tarybos pasitarimas 9.00 val. direktoriaus kabinete.

· Padėkos pertrauka po 3 pamokų direktoriaus kabinete. Dalyvauja rajono mokinių chemijos olimpiados laimėtojai ir mokytoja Danutė Jokšienė.

· III, IV klasių vadovų ir mokinių (po 5 iš klasės) pasitarimas po 4 pamokų 217 kabinete.

· Studijos „Dryžuotas teatras“ repeticija 14.30 – 17.00 val. aktų salėje.

II.

· Rajono mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada 10.00 val. Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje.

· Klasių seniūnų pasitarimas po 3 pamokų 109 kabinete.

· Direkcinės tarybos pasitarimas direktoriaus kabinete.

· Studijos „Dryžuotas teatras“ repeticija 15.30 – 18.00 val. aktų salėje.

III.

· Direkcinės tarybos ir pagalbos mokiniui specialistų pasitarimas dėl ilgosios pertraukos, pamokų lankomumo 9.00 val. direktoriaus kabinete.

IV.

 

· Rajono mokinių anglų kalbos konkursas 10.00 val. Šilutės Martyno Jankaus pagrindinėje mokykloje.

· Direkcinės tarybos pasitarimas 14.00 val. direktoriaus kabinete (kviečiame mokinius ir mokytojus prie  kavos puodelio, kurie turi pasiūlymų, problemų ir kt. ...).

V.

· Išvedami pusmečio pažymiai.

· Rajono mokinių biologijos olimpiada 10.00 val. Šilutės Martyno Jankaus pagrindinėje mokykloje.

· Žmogaus sauga II klasių mokiniams 8.00 val. aktų salėje.

· Bendras kavos (arbatos) stalas po 3 pamokų mokytojų kambaryje.

 

Direkcinės tarybos ir metodinių grupių pasitarimai dėl pusmečio rezultatų analizės vyks sausio 27-31 d.

Mokytojų tarybos posėdis numatomas vasario 5 d.

 

ŠILUTĖS PIRMOSIOS GIMNAZIJOS

2020 M. SAUSIO MĖNESIO DARBO PLANAS

 

Eil.Nr.

Renginiai

Data

Atsakingi

I.

Veiklos ir tradiciniai renginiai

   

1.       

Meninio skaitymo konkursas

16 d.

J. Ežerinskė

2.       

Laisvės gynėjų diena. Visuotinė pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“

13 d.

L. Toliušienė

3.       

Projektas „Atvira gimnazija“

7-25 d.

Administracija, metodinė taryba, mokinių savivalda

4.       

Projekto „Nacionalinė ekspedicija“ pristatymas

10 d.

L. Eglinskienė

III klasių vadovai

5.       

,,Viešumo tribūna“ (dalyvauja 5 mokinių savivaldos nariai)

 28 d.

L. Spirgienė,

L. Eglinskienė

6.       

„Viešumo tribūna“ su aptarnaujančiu personalu

3 d.

L. Spirgienė,

 A. Petrošius

II.

Pasitarimai, susirinkimai, posėdžiai

 

 

1.

Metodinių grupių užsiėmimai:

 

 

1.1.

Metodinių grupių pasitarimai dėl 2020 m. mokytojų kvalifikacijos kėlimo programos

3 d.

L. Eglinskienė, metodinių grupių pirmininkai

1.2.

Metodinių grupių 2019 m. veiklos analizė, 2020 m. veiklos planavimas.

7 d.

L. Eglinskienė, D. Strazdauskienė, metodinių grupių pirmininkai

1.3.

Metodinės tarybos pasitarimas dėl rezultatų gerinimo planų refleksijos

15 d.

L. Spirgienė,

L. Eglinskienė,

D. Strazdauskienė

1.4.

Mokyklinių olimpiadų rezultatų analizė

30 d.

L. Eglinskienė, D. Strazdauskienė, metodinių grupių pirmininkai

1.5.

Bandomųjų valstybinių brandos egzaminų analizė

30 d.

L. Eglinskienė, D. Strazdauskienė, metodinių grupių pirmininkai

2.

Direkcinės tarybos pasitarimai:

   

2.1.

Dėl vidaus įsivertinimo

 2 d.

L. Spirgienė

2.2.

Direkcinės tarybos posėdžiai dėl 2020 m. veiklos plano, informacijos viešinimo

 3 d.

L. Eglinskienė,

A. Ežerinskis

2.3.

I kl.  mokinių pasiekimų vertinimas (pusmečio  pažymių analizė)

28 d.

L. Eglinskienė, klasių vadovai

2.4.

II kl.  mokinių pasiekimų vertinimas (pusmečio  pažymių analizė)

 29 d.

L. Eglinskienė, klasių vadovai

2.5.

III kl.  mokinių pasiekimų vertinimas (pusmečio  pažymių analizė)

30 d.

L. Eglinskienė, klasių vadovai

2.6.

IV kl.  mokinių pasiekimų vertinimas (pusmečio  pažymių analizė)

31 d.

L. Eglinskienė, klasių vadovai

3.

Kiti pasitarimai ir susirinkimai:

 

 

3.1.

Vaiko gerovės komisijos posėdis.

8, 15, 22, 29 d.

D. Jakienė

3.2.

Mokinių savivaldos susirinkimai

6, 13, 20, 27 d.

D. Jakienė

3.3.

Klasių seniūnų tarybos susirinkimai

7, 14, 21, 28 d.

D. Jakienė, klasių vadovai

III.

Ugdymo proceso stebėsena

 

 

  1.  

Brandos darbo pasirinkimas III klasių gimnazistams

Iki 15 d.

L. Eglinskienė,

III klasių vadovai

  1.  

Bandomasis valstybinis lietuvių kalbos ir literatūros egzaminas

14 d.

L. Eglinskienė,

 J. Ežerinskė

,

  1.  

Rajoninė biologijos olimpiada

Tikslinama

L. Eglinskienė,

D. Strazdauskienė

  1.  

Rajoninė Chemijos olimpiada

10 d.

L. Eglinskienė,

D. Jokšienė

  1.  

Rajoninė Fizikos olimpiada

Tikslinama

L. Eglinskienė,

Z. Sirtautas

  1.  

Rajoninė anglų kalbos olimpiada

 d.

L. Eglinskienė,

K. Sodonienė

  1.  

Mokyklinė rusų kalbos olimpiada

 d.

L. Eglinskienė,

R. Zapustaitė

  1.  

Bandomasis valstybinis matematikos egzaminas

Tikslinama

L. Eglinskienė,

N. Rievaltienė

  1.  

Sutarties priedo aptarimas ir pildymas

Iki 31 d.

Klasių vadovai

  1.  

Pirmojo pusmečio ataskaitos

Iki 31 d.

L. Eglinskienė, klasių vadovai

  1.  

Mokytojų tarybos posėdis (pamokų nebus)

02-3 (10) d.

L. Spirgienė

  1.  

III ir IV kl.  mokinių srautinė pamoka „Pirmojo pusmečio rezultatų, klasės veiklos ataskaita“

Vasario mėn.

D. Jakienė, klasių vadovai, seniūnai

  1.  

I ir II kl.  mokinių srautinė pamoka „Pirmojo pusmečio rezultatų, klasės veiklos ataskaita“

Vasario mėn.

D. Jakienė, klasių vadovai, seniūnai

  1.  

I-IV kl. mok.  praleistų pamokų  pateisinimas E – dienyne.

Iki 10 d.

Klasių vadovai

  1.  

I-IV kl. pamokų lankomumo suvestinių analizė.

Iki 15 d.

D. Peštenienė

  1.  

Kontrolinių darbų grafikas

Iki 20 d.

L. Eglinskienė

Login

Prisijungimo forma:

Prisiminti mane
 

Šilutės pirmoji gimnazija - VU Partnerė

Lyderių laikas