Gimnazijoje šis rytas kvepėjo namų šiluma ir meile. Visų klasių mokiniai ir mokytojai, gimnazijos darbuotojai skanavo mokinių, jų artimųjų, mokytojų iškeptų pyragų, sausainių, keksiukų, mėgavosi šilta arbata ir aukojo pinigus gyvūnų prieglaudai bei nuo karo nukentėjusiems žmonėms Ukrainoje. Mokinių savivaldos buvo dar viena idėja – šį penktadienį apsirengti pasirinkus tam tikrą profesiją, tad pyragais prekiavo statybininkai, policininkai, verslininkai… Tikimės, kad nors ir nedidelės pinigų sumos padės gyvūnams ir žmonėms. Primename, kad aukoti pinigus ir ištiesti pagalbos ranką galima ne tik prieš ar per Kalėdas, bet ir visus metus. Nepamirškime stokojančių ir būkime neabejingi! Dėkojame visiems dalyviams!

Fotografavo Augustė Skvirbaitė, Dainora Budrytė, Rugilė Bružaitė, Irena Šulgienė