Praėjusią savaitę (2024-05-10) dvi mūsų gimnazistų mokomosios bendrovės „Natural candles“ ir „Fliukseriai“ dalyvavo Lietuvos Junior Achievment organizuojamoje Klaipėdos rajono eXpo mugėje, vykusioje Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijoje. Mokiniai turėjo pasiruošti ne tik vizualiai prekybos vietą, bet ir atsakyti į daugybę klausimų, o komisija, kurią sudarė kviesti svečiai: Klaipėdos rajono verslo įmonių asociacija, SEB Lietuva, VMI, Jotema leidykla ir kt. įmonių atstovai, galėjo įvertinti mokinių žinias, įgytas kuriant verslą. Iš visų mugėje dalyvavusių bendrovių (jų buvo 21) „Natural candles“ pripažinta „Finansiškai raštingiausia mokinių mokomoji bendrovė“. Apdovanojimą įteikė Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos atstovė.

Informavo ekonomikos mokytoja Silvija Petraitienė