Rūta Mikužytė – IV kurso medicininės ir veterinarinės genetikos studentė LSMU. Po kelerių metų studijų grįžo į savo senąją mokyklą, kur save išbando ne tik biologijos mokytojos bei klasės vadovės srityse, bet ir laborantės pareigose.

Vita Skripkauskaitė – ketvirto kurso STEAM studentė VDU.  Specializuojasi matematikos ir fizikos srityse. Pedagogo kelią pasirinko dar dešimtoje klasėje, kai supratau, kad noriu mokyti matematikos ir padėti kitiems atrasti džiaugsmą joje. Praėjusių mokslo metų pabaigoje turėjo galimybę pirmą kartą save išbandyti kaip matematikos mokytoja, o šiais metais jau moko mūsų gimnazijoje (kurioje ir pati mokėsi!) fizikos. Taip pat šiuo  koordinuoja projektą „Tūkstantmečio mokykla“, kur, pasak mokytojos, galima tobulėti ir išbandyti save skirtingose srityse.

(Bus daugiau!)