RAJONINĖS 8-12 KLASIŲ MOKINIŲ IR MOKYTOJŲ

LITERATŪRINĖS-KŪRYBINĖS KONFERENCIJOS ,,GYVENU SU KNYGA“, SKIRTOS SPAUDOS ATGAVIMO, KALBOS IR KNYGOS DIENAI,

PROGRAMA

2023 m. gegužės 4 d.

11.30-12.00

12.00-12.20

Konferencijos pradžia. Sveikinimo žodis

Šilutės pirmosios gimnazijos direktorės  Laimos Spirgienės pasveikinimas

J. Vaičiūnaitės eilėraštis ,,Kanonas Barborai Radvilaitei“

Šilutės pirmosios gimnazijos IVa klasės mokinė Izabelė Sudeikytė (mokytoja Vaida Galinskienė)

,,Barbora Radvilaitė‘‘ – renesansas literatūroje. Ištrauka iš Juozo Grušo dramos ,,Barbora Radvilaitė‘‘

Žemaičių Naumiesčio gimnazijos mokiniai: Emilija Mačijauskaitė, Amanda Preikšaitytė, Daiva Šeputytė, Martyna Daukšaitė, Arnas Jonas Vingis, Radvilas Meilė, Gediminas Stancikas (mokytoja Jūratė Daugalienė)

12.20-12.30

Geriausių mokyklos bibliotekos skaitytojų ir knygos iliustracijų parodos-konkurso ,,Negęstanti knygos šviesa“ laimėtojų apdovanojimas

Šilutės pirmosios gimnazijos bibliotekininkė L. Jablonskytė

12.30-12.35

Pranešimas ,,Achilo ir Hektoro charakteriai Homero epe „Iliada“

Šilutės pirmosios gimnazijos II b klasės mokinė Austėja Baltrušaitytė (mokytoja Lina Liepinienė)

12.35-12.40

Pranešimas apie Niki Marangous eilėraštį ,,Rožės“

Šilutės pirmosios gimnazijos IV b klasės mokinė Rugilė Kasiliauskaitė (mokytoja Lijana Venckienė)

12.40-12.50

Spektaklio J.Genet „Kambarinės“ ištrauka

Šilutės pirmosios gimnazijos IIa ir IIc klasių mokinės Milda Mickutė, Greta Stumbrytė, Karina Tamašauskaitė, Gabija Urbanavičiūtė (mokytoja Jolita Ežerinskė)

12.50-12.55

V. Mykolaičio-Putino eilėraštis „Pavydas“

Šilutės pirmosios gimnazijos IIIc klasės mokinė Rugilė Vaičiulytė

(mokytoja Jolita Ežerinskė)

12.55-13.00

Literatūrinė kompozicija „Laiptai“ (pagal Bruno Ferrero)

Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos mokiniai: Emilija Mockutė, Vakarė Alonderytė, Odeta Grigalauskaitė, Dainora Jonikaitė, Guoda Oželytė, Raminta Stirbytė, Luka Šlajutė, Juozas Žitkovas, Vilius Gailiūnas, Raminta Jėgerytė, Emilija Rumšaitė (mokytojos Gitana Žygaitytė, Rasvita Kundrotaitė)

13.00-13.10

Pranešimas ,,V. Šekspyro dramos ,,Hamletas“ šiuolaikinės interpretacijos“

Šilutės Vydūno gimnazijos 3t klasės mokiniai Ervinas Jucius, Matas Ragelis (mokytoja Jolita Švagždienė)

13.10-13.40

Susitikimas ,,Būk kaip upė“

Rašytoja, edukatorė, Lietuvos rašytojų sąjungos ir Tarptautinės vaikų  literatūros asociacijos (IBBY) narė Ignė Zarambaitė

13.40-13.50

Kahoot viktorina „Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai“

Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos IIIbg klasės mokiniai  Milda Šerpetauskaitė, Tomas Chockevičius (mokytoja Rita Šarkienė)

13.50-14.00

Konferencijos apibendrinimas.

Konferencijos organizatorė ir vedėja Šilutės pirmosios gimnazijos mokytoja Jovita Kiaupienė