Vasario 22 dieną mūsų gimnazijos III klasės mokinė Lukrecija Lazaraitytė dalyvavo Lietuvos mokinių Etninės kultūros olimpiados II etape (ruošėsi su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Vaida Galinskiene). Susumavus abiejų Olimpiados užduočių (testo ir etnokultūrinės veiklos ir raiškos) rezultatus, Mažosios Lietuvos regione įgyvendinamo IV Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados antrojo etapo 9–12 kl. amžiaus grupėje gimnazistė laimėjo II vietą. Dėkojame už etninės kultūros puoselėjimą, puikius rezultatus ir linkime kuo didžiausios sėkmės šalies etape.

Šilutės pirmosios gimnazijos

Filosofija

„Ne mokyklai, gyvenimui mokomės“.    /Seneka/

Vizija

Pažangi, atvira, visapusišką išsilavinimą teikianti gimnazija.

Misija

Ugdyti brandžią asmenybę, atvirą pasauliui, pasirengusią mokytis visą gyvenimą ir dirbti Lietuvos labui.

Bendruomenės vertybės

Pagarba  --  Bendradarbiavimas  -- Atsakomybė

Strateginės veiklos kryptys

1. Užtikrinti ugdymo programų įvairovę, kokybišką ir visiems prieinamą ugdymą(si) ir mokymo(si) poreikių tenkinimą per patyriminį mokymą.

2. Formuoti bei skatinti asmenybės ūgtį, sudarant sąlygas mokiniams pasirengti visapusiškai integruotis šiuolaikinėje visuomenėje.

3. Modernizuoti ugdymo aplinką, tobulinti gimnazijos VMA Moodle tinkle panaudojimo galimybes, sudaryti palankias sąlygas mokytojų ir mokinių naujų technologijų ir informacijos valdymo kompetencijų tobulinimui, ugdymo(si) rezultatų gerinimui.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naudingos nuorodos:

Gimnazijos feisbukas