55 trečiokai ir pirmokai gimnazistai su mokytojais J.Ežerinske, A.Ežerinskiu ir pavaduotoja D.Jakiene vyko į Vilniuje organizuojamą jaunimo festivalį "Vibelift - 2022". Gimnazistai diskutavo, klausėsi pokalbių, šėlo koncerte, mokytojai klausėsi SMK ir KSU dėstytojų paskaitų, džiaugėsi gera festivalio dalyvių ir organizatorių nuotaika. Džiaugiamės, kad su mumis kartu važiavo ir keturi klasiokai iš Ukrainos. Renginyje savanoriavo mūsų  antrokė gimnazistė Rugilė, ačiū trečiokei gimnazistei Paulinai ir pavaduotojai Daivai Jakienei už pagalbą organizuojant išvyką.

Pasakoja trečiokas gimnazistas Deimantas Žemaitis: "Buvo labai gerai! Ačiū Paulinai su Rugile ir pavaduotojai bei auklėtojams už tokią išvyką! Man buvo įdomu dalyvauti festivalyje, klausytis pokalbių su įvairiais žmonėmis ir labai patiko OG Version koncertas!!!"

Trečiokė gimnazistė Viktoria Palaheich (versta iš rusų kalbos): "Man labai patiko, ypač įdomūs buvo interviu, aš sužinojau daug naujo. Dalyvavusios įžymybės buvo įdomios bei pozityvios, kiekvienas pasakojo savo skirtingą istoriją. Įgijau naudingos patirties, tai pravers ateityje. Visgi norėjosi išgirsti daugiau atlikėjų, kurie dainuoja."  

Trečiokė gimnazistė Greisė Butkutė: "Man labai patiko festivalyje. Išvydau tikrai daug įžymybių, kurių nesu gyvenime "gyvai" mačiusi. Paliko įspūdį pasikalbėjimai su įvairiais žmonėmis (R.Kulvinskyte, V.Baumila, D.Montvydu, broliais Lavrinovičiais...), jie susieja savo pasakojimą su gyvenimiškais dalykais, kuriuos mes irgi patiriame. Tikrai buvo nuostabu!"

logo

Šilutės pirmosios gimnazijos

  Filosofija

„Ne mokyklai, gyvenimui mokomės“.    /Seneka/

Vizija

Pažangi, atvira, visapusišką išsilavinimą teikianti gimnazija. 

Misija

Ugdyti brandžią asmenybę, atvirą pasauliui, pasirengusią mokytis visą gyvenimą ir dirbti Lietuvos labui.

 

Bendruomenės vertybės


Pagarba  --  Bendradarbiavimas  -- Atsakomybė

 

Strateginės veiklos kryptys

 

1. Užtikrinti ugdymo programų įvairovę, kokybišką ir visiems prieinamą ugdymą(si) ir mokymo(si) poreikių tenkinimą per patyriminį mokymą.

2. Formuoti bei skatinti asmenybės ūgtį, sudarant sąlygas mokiniams pasirengti visapusiškai integruotis šiuolaikinėje visuomenėje.

3. Modernizuoti ugdymo aplinką, tobulinti gimnazijos VMA Moodle tinkle panaudojimo galimybes, sudaryti palankias sąlygas mokytojų ir mokinių naujų technologijų ir informacijos valdymo kompetencijų tobulinimui, ugdymo(si) rezultatų gerinimui. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naudingos nuorodos:


Gimnazijos feisbukas