Birželio 1 d. Pasaulinės Vaikų gynimo dienos proga Prezidentūros kiemelyje organizuota akcija "Mūsų visų - Pasaulio Taikos ir Laimės Angelas", kurioje dalyvauti pakviesti ypatingi vaikai ir vaikai iš Ukrainos. Projekte dalyvavo ir šeimos iš Ukrainos, šiuo metu gyvenančios Šilutėje. 

Organizatorius ir idėjos autorius V.Kančauskas pakvietė Prezidentūros kiemelyje pasiklausyti aktorių G.Storpirščio, G.Arbačiausko, grupės "Brass", D.Razausko bei G.Kilčiauskaitės. Nepaisydami lietaus ir darganos mūsų draugai ukrainiečiai džiaugėsi galimybe išvysti Vilnių.  Už šią galimybę šilutiškiai dėkingi ir pirmajai šalies poniai D.Nausėdienei, kuri nemažai dėmesio ir laiko skiria labdarai. 

Šventė prasidėjo didelės vėliavos (314 kv.m.) išskleidimu. Ant vėliavos perkeltas piešinys "Mūsų visų -  Pasaulio Taikos ir Laimės Angelas", tapytas jaunosios menininkės, autizmo sindromą turinčios vilnietės  Anos. Didžiulė vėliava lyg uždanga ir po ja lakstantys vaikai simboliškai priminė Lietuvą  - globėją, šiuo metu priimančią ir teikiančią prieglobstį nuo karo bėgantiems  žmonėms.  

Dėkojame Šilutės pirmosios gimnazijos administracijai, Profesinio rengimo centrui, M.Jankaus pagrindinei mokyklai bei Šilutės rajono administracijai ir ypač Daivai Žebelienei už galimybę sudalyvauti renginyje! 

Informavo ir fotografavo mokytoja Viktorija Liapina

 

         

Šilutės pirmosios gimnazijos

  Filosofija

„Ne mokyklai, gyvenimui mokomės“.    /Seneka/

Vizija

Pažangi, atvira, visapusišką išsilavinimą teikianti gimnazija. 

Misija

Ugdyti brandžią asmenybę, atvirą pasauliui, pasirengusią mokytis visą gyvenimą ir dirbti Lietuvos labui.

 

Bendruomenės vertybės


Pagarba  --  Bendradarbiavimas  -- Atsakomybė

 

Strateginės veiklos kryptys

 

1. Užtikrinti ugdymo programų įvairovę, kokybišką ir visiems prieinamą ugdymą(si) ir mokymo(si) poreikių tenkinimą per patyriminį mokymą.

2. Formuoti bei skatinti asmenybės ūgtį, sudarant sąlygas mokiniams pasirengti visapusiškai integruotis šiuolaikinėje visuomenėje.

3. Modernizuoti ugdymo aplinką, tobulinti gimnazijos VMA Moodle tinkle panaudojimo galimybes, sudaryti palankias sąlygas mokytojų ir mokinių naujų technologijų ir informacijos valdymo kompetencijų tobulinimui, ugdymo(si) rezultatų gerinimui. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naudingos nuorodos:


Gimnazijos feisbukas