Informuoja konkurso dalyvė, mūsų gimnazijos IV a klasės mokinė, Lukrecija Lazaraitytė: "Lapkričio 25 dieną vyko rajoninis konkursas „Skaitīmā žemaitėškā”, skirtas S. Daukanto 229-osioms gimimo metinėms paminėti. Konkursą organizavo Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešoji biblioteka. Jau antrus metus iš eilės dalyvauju šiame renginyje. Man pasiruošti padėjo lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Vaida Galinskienė. Aš skaičiau „Kap mana omama prota norėjė įgyti”, o mokytoja „Tantės lėkarstvas”. Šis kartas ypatingas, nes konkurse dalyvavo ir pati mokytoja suaugusiųjų grupėje. Tiek mokytoja, tiek aš užėmėme I vietas. Valio!" Sveikiname!

Šilutės pirmosios gimnazijos

Filosofija

„Ne mokyklai, gyvenimui mokomės“.    /Seneka/

Vizija

Pažangi, atvira, visapusišką išsilavinimą teikianti gimnazija.

Misija

Ugdyti brandžią asmenybę, atvirą pasauliui, pasirengusią mokytis visą gyvenimą ir dirbti Lietuvos labui.

Bendruomenės vertybės

Pagarba  --  Bendradarbiavimas  -- Atsakomybė

Strateginės veiklos kryptys

1. Užtikrinti ugdymo programų įvairovę, kokybišką ir visiems prieinamą ugdymą(si) ir mokymo(si) poreikių tenkinimą per patyriminį mokymą.

2. Formuoti bei skatinti asmenybės ūgtį, sudarant sąlygas mokiniams pasirengti visapusiškai integruotis šiuolaikinėje visuomenėje.

3. Modernizuoti ugdymo aplinką, tobulinti gimnazijos VMA Moodle tinkle panaudojimo galimybes, sudaryti palankias sąlygas mokytojų ir mokinių naujų technologijų ir informacijos valdymo kompetencijų tobulinimui, ugdymo(si) rezultatų gerinimui.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naudingos nuorodos:

Gimnazijos feisbukas