Šiandien gimnazistai dalyvavo renginyje „Jaunimo iniciatyva 2022“, skirtame Jaunimo metams paminėti ir skatinti jaunimo iniciatyvas. Šilutės pirmoji gimnazija buvo apdovanota istorinės atminties puoselėjimo nominacija už iniciatyvų pilietiškumą ir tvarkomas Verdainės evangelikų liuteronų kapines. Taip pat šventėje grojo mūsų gimnazijos estrados studija (vadovas Vygantas Stoškus) kartu su atlikėju Baltasis Kiras.

Suprasdami, kad juk ne vieni prisidėjome prie kapinių tvarkymo, dalijamės šia padėka su visa aktyvia ir sąmoninga Šilutės bendruomene bei tikimės, kad savo gerais darbais suaugusieji rodys mums pavyzdį ir kvies tęsti veiklas!

Informavo trečiokas gimnazistas T.Jocys

Šilutės pirmosios gimnazijos

Filosofija

„Ne mokyklai, gyvenimui mokomės“.    /Seneka/

Vizija

Pažangi, atvira, visapusišką išsilavinimą teikianti gimnazija.

Misija

Ugdyti brandžią asmenybę, atvirą pasauliui, pasirengusią mokytis visą gyvenimą ir dirbti Lietuvos labui.

Bendruomenės vertybės

Pagarba  --  Bendradarbiavimas  -- Atsakomybė

Strateginės veiklos kryptys

1. Užtikrinti ugdymo programų įvairovę, kokybišką ir visiems prieinamą ugdymą(si) ir mokymo(si) poreikių tenkinimą per patyriminį mokymą.

2. Formuoti bei skatinti asmenybės ūgtį, sudarant sąlygas mokiniams pasirengti visapusiškai integruotis šiuolaikinėje visuomenėje.

3. Modernizuoti ugdymo aplinką, tobulinti gimnazijos VMA Moodle tinkle panaudojimo galimybes, sudaryti palankias sąlygas mokytojų ir mokinių naujų technologijų ir informacijos valdymo kompetencijų tobulinimui, ugdymo(si) rezultatų gerinimui.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naudingos nuorodos:

Gimnazijos feisbukas