Eglučių alėjoje prie H.Šojaus muziejaus mūsų gimnazistų ir technologijų mokytojos N.Titienės improvizuotomis sidabrinėmis knygutėmis puošta žaliaskarė jau laukia švenčių.  (Nuotrauka muziejaus)

Šilutės pirmosios gimnazijos

Filosofija

„Ne mokyklai, gyvenimui mokomės“.    /Seneka/

Vizija

Pažangi, atvira, visapusišką išsilavinimą teikianti gimnazija.

Misija

Ugdyti brandžią asmenybę, atvirą pasauliui, pasirengusią mokytis visą gyvenimą ir dirbti Lietuvos labui.

Bendruomenės vertybės

Pagarba  --  Bendradarbiavimas  -- Atsakomybė

Strateginės veiklos kryptys

1. Užtikrinti ugdymo programų įvairovę, kokybišką ir visiems prieinamą ugdymą(si) ir mokymo(si) poreikių tenkinimą per patyriminį mokymą.

2. Formuoti bei skatinti asmenybės ūgtį, sudarant sąlygas mokiniams pasirengti visapusiškai integruotis šiuolaikinėje visuomenėje.

3. Modernizuoti ugdymo aplinką, tobulinti gimnazijos VMA Moodle tinkle panaudojimo galimybes, sudaryti palankias sąlygas mokytojų ir mokinių naujų technologijų ir informacijos valdymo kompetencijų tobulinimui, ugdymo(si) rezultatų gerinimui.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naudingos nuorodos:

Gimnazijos feisbukas