https://www.silutessveikata.lt/europos-judumo-savaite-rugsejo16-22-d/ Rugsėjo 20 d.

Mankšta kraujotakos gerinimui 18.00 val. sportuojame gyvai K. Kalinausko g. 10, 4 -as aukštas, 33 kab. ir nuotoliu.

Rugsėjo 21 d. Ekskursija po Šilutės miestą 15.00 val. pradžia Lietuvininkų g. 4. Ekskursijos metu susipažinsite su Šilutės miesto istorija, apžiūrėsite svarbiausius ir gražiausius lankomus objektus, bei išgirsite įdomius pasakojimus apie miestą ir jo žmones. Registracija 

Rugsėjo 22 d. „Draugiškai į darbą“ . „Diena be automobilio“ 7.20 val. susitinkame Šilutėje prie fontano, Tilžės g. 15. Visas ugdymo įstaigas, organizacijos, įmones, pavienius asmenis kviečiame atvykti pėsčiomis į darbą. Norintys pasidalinti įspūdžiais siųskite el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Registracija.

logo

Šilutės pirmosios gimnazijos

  Filosofija

„Ne mokyklai, gyvenimui mokomės“.    /Seneka/

Vizija

Pažangi, atvira, visapusišką išsilavinimą teikianti gimnazija. 

Misija

Ugdyti brandžią asmenybę, atvirą pasauliui, pasirengusią mokytis visą gyvenimą ir dirbti Lietuvos labui.

 

Bendruomenės vertybės


Pagarba  --  Bendradarbiavimas  -- Atsakomybė

 

Strateginės veiklos kryptys

 

1. Užtikrinti ugdymo programų įvairovę, kokybišką ir visiems prieinamą ugdymą(si) ir mokymo(si) poreikių tenkinimą per patyriminį mokymą.

2. Formuoti bei skatinti asmenybės ūgtį, sudarant sąlygas mokiniams pasirengti visapusiškai integruotis šiuolaikinėje visuomenėje.

3. Modernizuoti ugdymo aplinką, tobulinti gimnazijos VMA Moodle tinkle panaudojimo galimybes, sudaryti palankias sąlygas mokytojų ir mokinių naujų technologijų ir informacijos valdymo kompetencijų tobulinimui, ugdymo(si) rezultatų gerinimui. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naudingos nuorodos:


Gimnazijos feisbukas