2022 m.

 

73 abiturientai laikė 236 VBE. Šių metų VBE balų vidurkis 45 balai. Šis rezultatas 5 balais didesnis lyginant juos su 2021 m. rezultatais.
Šiais metais džiugina tai, kad pasirinkusieji laikyti anglų kalbos, chemijos, biologijos, istorijos, informacinių technologijų, geografijos valstybinius brandos egzaminus, visi gavo teigiamus įvertinimus ir nei vienas nenusivylė neišlaikęs egzamino.
Iš 9 valstybinių brandos egzaminų - keturių dalykų balų vidurkiai yra didesni už 2021 m.: lietuvių kalbos ir literatūros, chemijos, informacinių technologijų ir geografijos. Mažesni rezultatai yra fizikos ir matematikos. Kitų dalykų rezultatai išliko mažai pakitę.
Mes kasmet turime kuo pasidžiaugti. Šiemet net 13 laikiusiųjų valstybinį egzaminą perkopė  86 balų ribą. Populiariausias egzaminas išlieka anglų kalbos. Laikė 65 abiturientai. Visi išlaikė, o 9-ių įvertinimai yra aukštesniojo lygio. Maksimalius 100 balų įvertinimus iš valstybinių egzaminų gavo Roberta Petrylaitė – lietuvių kalbos ir literatūros (mokytoja Jovita Kiaupienė) ir anglų kalbos (mokytoja Kristina Sodonienė).