Kiekvienais metais mūsų gimnazijoje kovo mėnesį vyksta Pasaulinės Žemės dienos minėjimas. Tai jau tapo tradiciniu renginiu, kuris skatina moksleivius saugoti mūsų planetą.

 

 

 

 

I vietos laimėtojai

 

Tą savaitę buvo organizuojamas Proto mūšis ir surengtas  ,,Žaliosios palangės“ konkursas. Konkurso laimėtojai: I vieta skirta ,,Alisa stebuklų šalyje“ (IIIa), II vieta ,,Blue and yellow“ (Ic), III - ,,Linksmieji narcizai“ (IVc).

Pirmokų protų kovose laimėjo pirmą vietą I b klasės komanda "Kaktomuša", antrą vietą "Ic auklėtiniai" ir trečią vietą Ia "Panelės rožės".
 
Kovo 29 d. vyko Proto mūšis tarp abiturientų. Renginyje buvo pristatytas Žemės dienos idėjos atsiradimas ir kodėl ji kasmet minima. Abiturientams užduotys buvo parengtos iš visų dalykų: matematikos, istorijos, biologijos, lietuvių k. ir anglų k., muzikos, dailės, informatikos. Komandos buvo suskirstytos į tris grupes. Pirmą vietą iškovojo ,,Braškytės“4c, antrąją ,,Pupytės 4b, trečiąją ,,Arbatiniai“ 4c. Dvyliktokai šauniai padirbėjo ir pagilino žinias. O vienuoliktokai džiaugėsi, kad galėjo vesti renginį ir išmoko kalbėti viešai prieš didelę auditoriją.

Informavo D. Vytuvytė, E. Romankevičiūtė, IIIc kl. ir biologijos mokytoja D.Strazdauskienė

 

II vietos laimėtojai

III vietos laimėtojai