Gimnazijoje viešėjo buvę mokiniai Gytis ir Kipras Petravičiai.

Informatikos mokytojo Alvydo Ežerinskio iniciatyva leidybą studijuojantys trečiokai gimnazistai turėjo galimybę pabendrauti su broliais, kurie noriai dalijosi savo patyrimu, kurį sukaupė studijuodami ir dirbdami.  

Trečiokės gimnazistės Ugnės Bertašiūtės įspūdžiai: "Mes, trečiokai gimnazistai, pasirinkę išplėstinį leidybos kursą, turėjo išskirtinę galimybę susitikti su buvusiais gimnazijos mokiniais Gyčiu ir Kipru Petravičiais, Suited media” atstovais. Pamokoje sužinojome apie bepilotę skraidyklę, jos veikimą, vaizdo kamerų skirtumus, vaizdo kokybės svarbą filmuojant ir kuriant filmą. Pažiūrėjome ir įvertinome ,,Suited media” darbus - trumpus montuotus Gyčio ir Kipro vaizdo įrašus iš švenčių (vestuvių, krikštynų ir pan.) ar skirtus reklamoms. Dėkojame mokytojui Alvydui Ežerinskiui ir ,,Suited media” už susitikimą!"