Kiekvienais mokslo metais du kartus vyksta Olympio konkursas. Biologijos konkurso dalyviai gauna diplomus ar pažymėjimus, padėkas, tušinukus, tvarkaraščius. Šių metų konkurso „Olympis  2021 - Pavasario sesija“ mokiniai gavę diplomus:

Kipras Spirgys, III laipsnio diplomas, Eima Padeginskaitė, III laipsnio diplomas, Martina Padeginskaitė, II laipsnio diplomas, Rugilė Ramanauskaitė,  III laipsnio diplomas, Gabrielė Juodžentytė,  II laipsnio diplomas

Informavo biologijos mokytoja Daiva Strazdauskienė

Spirgys Kristupas (Ib) surinko 72 procentus taškų (III laipsnio diplomas).

 

„Konkurse Olympis gavau trečio laipsnio diplomą. Labai džiaugiuosi, kad turėjau progą sudalyvauti, nes tai puiki galimybė pagilinti biologijos žinias ir sužinoti tai, ko dar nežinojai. Visiems rekomenduoju dalyvauti!„ Rugilė Ramanauskaitė 3b

Martina Padeginskaitė - II laipsnio diplomas

 

Eima Padeginskaitė - III laipsnio diplomas