Rajono informatikos olimpiadoje, vykusioje 2021 m. gruodžio 14 d., dalyvavo 15 mokinių, besimokančių Šilutės rajono gimnazijų I-IV klasėse. Dalyvauti informatikos olimpiados Šalies etapo atrankinėje dalyje deleguoti du Šilutės pirmosios gimnazijos gimnazistai:

• Norbutas Mantas, 1c (9) kl.  (I vieta)
  • Mackevičius Martynas, 3c (11) kl. (II vieta)

Sveikiname!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Už fotografiją per Padėkos pertrauką pas direktorę dėkojame K.Tamašauskaitei

„Bebras"  yra tarptautinė iniciatyva, kurios tikslas – skatinti domėtis informatika  ir informatiniu mąstymu ne tik įvairaus amžiaus mokytojus ir mokinius, bet ir plačiąją visuomenę.

Šiais metais dalyvavo net 50 638  dalyviai iš visos Lietuvos. Mūsų gimnazistams sekėsi  gerai. Sveikiname dalyvius,  puikiai pasirodžiusius konkurse.

Klasė

Vardas, Pavardė

Vieta savivaldybėje

Vieta šalyje

9 klasė

Vėjūnė Lukošiūtė

10 klasė

Gabija Urbonaitė

11 klasė

Edgaras Sokolovas

12 klasė

Nojus Luzinas

Benas Marozas

Tristanas Jasaitis

Gimnazistus  ruošė informatikos mokytojas metodininkas Alvydas Ežerinskis.