Skaitmeninė ekonomika yra XXI amžiaus variklis, tai aibė technologinių proveržių, kurie transformuoja ekonomiką. Bet kaip tau pasinaudoti šiomis galimybėmis ?
Šis ūkio segmentas sudaro 15,5 % pasaulio BVP (11,5 trilijono USD) ir auga 2.5 karto greičiau nei pasaulinis BVP, o investicijų grąža yra 6.7 didesnė nei bet kokioje kitoje ūkio šakoje. Bet kas yra ta skaitmeninė ekonomika? Kokių žinių reikia norint skaitmenizuoti verslą arba sukurti jį tokį nuo pat pradžių? Rengiame 6 mėnesių trukmės daugkartinių paskaitų ciklą, kuriame įvairių sričių profesionalai iš Lietuvos ir užsienio šalių dalinsis savo patirtimi ir žiniomis apie:
- Elektroninę prekybą;
- Skaitmenines medijas ir reklamą;
- Fintech industriją;
- Informacijos infrastruktūrą ir duomenų centrus;
- DI panaudojimą verslo procesų skaitmenizacijoje ir robotizacijoje.
Kviečiame dalyvauti Šilutės nedirbantį jaunimą nuo 16 iki 29 metų. Galbūt tai bus Jūsų skaitmeninio verslo startas. Vietų skaičius ribotas (6 dalyviai). Jeigu manote, kad tai Jūsų proga, nedelskite registruotis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.