Dar nepaskelbta

Respublikiniame Lietuvos dainos festivalyje-konkurse "MŪSŲ DIENOS 2022"!, skirtame atminti maestro  VYTAUTUI KERNAGIUI atminti dalyvavo gimnazijos jaunimo estrados studija "Limitas" (vad. Vygantas Stoškus). Festivalis-konkursas sudaro sąlygas puoselėti lietuvišką muziką, lietuvių kalbą, domėtis jos autoriais bei skleistis moksleivių kūrybai ir saviraiškai.

 

Į festivalį – konkursą buvo kviečiame atvykti 8 - 12 klasių moksleiviai,  meno ir muzikos mokyklų kolektyvai bei privačių muzikos studijų solistai ir kolektyvai. Moksleiviai buvo kviečiami atlikti ir savo autorines bei Vytauto Kernagio dainas. Šiais metais festivalyje dalyvavo virš trisdešimt kolektyvų iš visos Lietuvos: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Kėdainių, Jonavos, Palangos, Jurbarko, Šilutės, Radviliškio ir kt.

Festivalio-konkurso dalyvių pasirodymus vertino dainų autorius ir atlikėjas, bardas Virgis Stakėnas, dainų autorė, atlikėja, muzikos pedagogė Laura Remeikienė, dainų autorė ir vokalo pedagogė Rasa Kauneckaitė.Konkurso organizatorius – muzikinė grupė KITAVA ir Šiaulių universitetinė gimnazija, partneris-VšĮ Pramogų sala (Šiaulių arena)