Nuo 2023-05-01 bendrojo ugdymo pažymėjimai ir dublikatai išduodami tik elektroniniu formatu.

SVARBU: Kiekvieno el. pažymėjimo paskutinėje lentelėje nurodytas Skaitmeninis pažymėjimo kodas ir QR kodas. Šis Skaitmeninis kodas mokiniui paprašius suteikiamas gimnazijos raštinėje, jeigu pažymėjimas nespausdinamas.

Pilnamečiai Lietuvos Respublikos piliečiai gali patys prisijungti ir peržiūrėti, atsisiųsti savo el. pažymėjimą per www.dakpr.smm.lt -> Skaitmeninių dokumentų paieška (meniu punktas) ->Elektroniniai valdžios vartai (melsvas mygtukas). Nuoroda čia

Antras būdas peržiūrėti/atsisiųsti savo el. pažymėjimą, nesijungiant per Elektroninis valdžios vartus, yra www.dakpr.smm.lt ->; Skaitmeninių dokumentų paieška (meniu punktas) ->; Jei norite atsisiųsti/peržiūrėti dokumentą, suveskite kodą (langelio pavadinimas) ->; Atsisiųsti (spaudžiate mygtuką). Nuoroda čia